Fever in Time State Team Phase 1

Netball WA is pleased to advise the following athletes have been successful in the Phase 1 Fever in Time State Team Trials.

17U

Surname First Name Leg No Region
Alexander Emily B2 WCNR
Allen Amarlie A3 SEDNR
Allen Charlie C4 SWNR
Annels Ashlee C6 WBNR
Appleford Caitlyn B7 DRNR
Aryang Ruth A8 DRNR
Brown Maia C179 SWNR
Brown Sarah B12 CNR
Burton Sarah C13 CNR
Bussell Tiana B14 CNR
Buurman Abby C15 DRNR
Cain Sarah C16 CNR
Dickenson Millie C24 DRNR
Dodd Cassandra A27 CNR
Douglas Mikayla B28 WCNR
Dowsen Gian C29 WCNR
Dronfield Elizabeth C31 WCNR
Dyke Matilda C33 PLNR
Ettridge Georgia B36 SEDNR
Evans Sarah C37 DRNR
Finch Taylor C42 CNR
Freeman Sophie B44 WCNR
Gauntlett Madison B45 CNR
Gillett Maddy B47 CNR
Gordon Mia C48 PLNR
Guthrie Tegan C52 DRNR
Hall Rylee B53 WCNR
Harrison Amy A57 WCNR
Harrison Chloe C58 WCNR
Hathaway Emily C61 PLNR/WCNR
Henderson Chelsea C64 WBNR/SEDNR
Heron Lucy B65 WCNR
Hicks Abbey B66 CNR
Hischar Georgia A69 DRNR
Holliday Claire C70 CNR
Hulm Ruby A72 CNR
Jansen Anzel A76 WCNR
Kean Keisha B78 WCNR
Kenny Cleo B79 CNR
Kenny Tia C80 PLNR/CNR
King Sally B82 PLNR
Kriletich Sarena A83 PLNR
Lindgren Courtney C91 DRNR
Lockyer Sheree B94 WCNR
Maxted Rachael C95 DRNR
McDonald Sienna B180 PLNR
McRae Jordyn A99 DRNR
Moreschini Charlotte B106 PLNR
Mulligan Finn B109 MWNR
Nandapi Serena C111 SWNR
Newman Paris C113 SWNR
Nielsen Jasmine Louise C115 SWNR
Ninyett Lillian B116 PLNR
Oberman Natasha C117 PLNR
Paganoni Giselle A119 CNR
Passera Amber B121 PLNR
Plant Alicia B123 CNR
Putt Emma B127 PLNR
Rafferty Charley C128 WCNR
Repacholi Brooke C130 SWNR
Rond Trinity B132 PLNR
Semini Cate C141 SEDNR
Simiyu Kenisha C143 WCNR
Sinclair Grace B146 DRNR
Skraha Shaye B147 SWNR
Stratford Sophie C149 SWNR
Tapara-Pu Ramaera A150 CNR
Titoko Daniella C152 CNR
Trusso Hannah B155 MWNR
Turnbull Montana C156 CNR
Ugle Shakayla C157 SEDNR
van Wyk Fallon B160 WCNR
Wallace Ruby C163 CNR
Walley Shadae C164 SEDNR
White Amelia B171 WCNR
Wild Imogen C173 CNR
Wilde Keysha B174 DRNR
Wilkinson Mia B175 WCNR
Willsher Chloe C176 SWNR
Wodcke Angelina A177 PLNR

 

19U

Surname First Name Leg No Region
Aryang Sunday B1 PLNR/DRNR
Babich Courtney B2 SWNR
Bartlett Chelsea A3 PLNR/CNR
Bell Sophie A4 SWNR
Brown Jennifer A5 SWNR
Burton Sloan A6 PLNR
Byrne Kathryn A8 PLNR
Culnane Riley A11 SWNR
Damianopoulos Elena B12 DRNR/WCNR
Donaldson Amy A14 WCNR
Eastaugh Ella A16 CNR
Edmonds Cara A17 WBNR
Fair Ashlinn A18 WBNR
Fowler Olivia B20 WBNR
Gibson Brooke A22 SWNR
Gibson Meg A23 WCNR
Gordon Ashby B25 WCNR/PLNR
Grickage Bianca A26 WCNR
Hillery Ciara A27 PLNR
Hogan Dana B28 CNR/WCNR
Johnstone Eli B31 WBNR/WCNR
Lamers Sophia A32 PLNR
McAlister Sidney B35 SWNR
Miller Tierrah B37 SWNR/WCNR
Morgan Georgia A39 WCNR
Rafferty Sydney A40 WCNR
Repacholi Jessica B41 SWNR
Richardson Olivia A43 PLNR/WCNR
Ridley Olivia B44 DRNR
Sharpe Courtney A45 CNR
Sigley Ella A46 PLNR/CNR
Simmonds Rachel B47 WBNR/WCNR
Smith Toni-Marie A48 PLNR/WCNR
Stokes Hana B49 WCNR
Strom Mim A50 CNR
Sutherland Harmony B52 SWNR
Tanner Shawnee A53 DRNR
Tassone Shantelle B54 SWNR
Taylor Ella A55 SWNR
Taylor Giselle A56 SWNR
Tudor-Roberts Ella A58 WCNR
Vale Oshiarn A59 PLNR
Voak Caisey B62 WBNR/WCNR
Warne Molly B63 CNR
Webb Elycce A65 SWNR